نمونه تدریس از پکیج آموزشی کاخن موسسه dordo

نمونه تدریس از پکیج آموزشی کاخن موسسه dordo

 


با سلام خدمت تمام علاقه مندان به ساز های کوبه ای، این بار موسسه dordo برای علاقه مندان به ساز بسیار زیبا و جذاب کاخن ، یک پکیج آموزش کاخن تهیه کرده است. این پکیج آموزشی مخصوص هنرجویانی است که قصد رفتن به کلاس های آموزشگاهی و حضوری را در شرایط بیماری کرونا ندارند. در این پکیج، شیوه و سطح آموزش در آکادمیک ترین حالت خود

می باشد.

 

آموزش گیتار آموزش تنبک آموزش دف آموزش بیت باکس
پکیج آموزش کاخن

برای یادگیری هر ساز، شما باید با مفاهیم موسیقی و تئوری موسیقی و همچنین تمرینات عملی آن ساز آشنا شوید. برای یادگیری راه های مختلفی وجود دارد. میتوانید کلاس حضوری بروید. در کلاس های حضوری به علت های مختلف شما مجبورید وقت زیادی صرف کنید و همچنین مبلغ زیادی نیز هزینه کنید تا یک مدت طولانی را از محضر استاد بیاموزید.


حال ممکن است بپرسید علت این همه طول کشیدن و زیاد شدن هزینه های یادگیری چیست؟

در پاسخ به این سوال باید علت های مختلفی را بررسی کرد. یک مدیر آموزشگاه برای پرداخت هزینه هایی از قبیل اجاره سرسام آور آموزشگاه، خرید ساز های آموزشگاه، استخدام منشی، هزینه های آب، برق، گاز و تلفن مصرفی در آموزشگاه و همچنین حق التدریس اساتید آموزشگاه، متحمل هزینه های بسیاری از قبیل همین موارد خواهد شد.


حال به نظر شما پرداخت تمامی این هزینه ها به چه صورت است؟ 

خب معلوم است. تمامی این هزینه ها باید از شهریه هنرجویان تامین شود. بنابراین هرچقدر هنرجو ماه های بیشتری را به کلاس بیاید منجر به سود بیشتر آموزشگاه خواهد شد و پرداخت تمامی این هزینه ها بدون شک از شهریه هنرجویان پرداخت می شود و چیزی جز این نیست.


در موسسه آموزش مجازی dordo هیچ کدام از این موارد وجود ندارد. چرا که تمامی پکیج های آموزشی ما در منصفانه ترین حالت خود ضبط شده است. ما سعی کرده ایم همه چیز را از صفر صفر آموزش دهیم. در پکیج آموزش کاخن که نمونه ای از تدریس را در فیلم بالاتر دیدید، مدرس مربوطه فرض براین گرفته اند که هنرجوی گرامی هیچ اطالاعاتی از تئوری موسیقی و دست گرفتن ساز و نواختن ساز ندارد، بنابراین همه چیز با جزییات فراوان تدریس شده است.


پکیج آموزش کاخن ما در ۲۰ جلسه آموزشی تدریس شده است که تایم کل فیلمهای آموزشی کاخن شامل ۸ ساعت می باشد.


اساتید ما همگی جوان و پر انرژی هستند و انگیزه بسیار زیادی در امر آموزش دارند. مدرس این پکیج آموزشی جناب آقای مهرشاد باجلان هستند و از شاگردان استاد عزیز همایون نصیری هستند که بی شک تمامی علاقه مندان به کاخن ، آوازه ی استاد نصیری را در کاخن نوازی شنیده اند. ما از استاد باجلان خواهش کردیم هر آنچه که از استاد همایون نصیری در کلاس های خصوصی شان آموخته اند در این پکیج آموزشی برای علاقه مندان تدریس کنند. شما هزینه ی بیسار کمی بابت این پکیج می پردازید و در قبال آن طوری آموزش میبینید که انگار در کلاس های استاد نصیری شرکت کرده اید. این پکیج همراه با pdf جزوه می باشد.


بدون شک پکیج آموزش کاخن موسسه dordo بهترین پوع آموزشی در تمام موسسات می باشد. برای اطمینان کافیست وارد گوگل شده و سرچ کنید: {آموزش کاخن}، تمامی موسسات تدریسی کمتر از دوساعت دارند و خب این بیشتر شبیه به بازی ست تا آموزش حرفه ای.


جلسه اول آموزش کاخن ما رایگان است و می توانید از لینک پایین بررسی کنید و درصورت رضایت از تدریس، می توانید کل پکیج را از سایت ما خریداری و دانلود نمایید.

آموزش کاخن (جلسه اول رایگان) موسسه dordo


هم چنین در زیر می توانید با کلیک بر روی نام پکیج مورد نظر، سایر پکیج های آموزشی ما را بررسی کنید:

جلسه اول آموزش گیتار پاپ و خرید این پکیج (کلیک کنید)

جلسه اول پکیج رفع اشکال گیتار پاپ و خرید این پکیج (کلیک کنید)

جلسات اول پکیج طلایی گیتار و رفع اشکال گیتار (تخفیف ویژه در صورت خرید هر دو، کلیک کنید)

جلسه اول آموزش کاخن و خرید این پکیج (کلیک کنید)

جلسه اول آموزش بیتباکس و خرید این پکیج (کلیک کنید)

جلسات اول پکیج طلایی تنبک و دف (تخفیف ویژه در صورت خرید هر دو، کلیک کنید)

آموزش سنتور و آموزش خوانندگی به زودی در سایت dordo

جلسه اول آموزش تنبک و خرید این پکیج (کلیک کنید)

جلسه اول آموزش دف و خرید این پکیج (کلیک کنید)

 


جهت اطلاعات بیشتر راجع به پکیج های آموزشی ما و کسب مشاوره می توانید با ما تماس بگیرید:

۰۹۳۸۷۴۵۵۴۴۸

۰۹۳۷۸۹۵۷۷۳۸


پیج اینستاگرام موسسه dordo:

dordo_ir


لینک های مهم:

بازگشت به صفحه اصلی سایت

صفحه ی مقالات سایت

لینک صفحه اول گوگل

پیج اینستاگرام موسسه dordo

لینک آموزش های رایگان ما

adminjavad

مطالب مرتبط

دیدگاهها

نظر: