سوالات متداول کاربران

سوالات متداول کاربران سایت Dordo:

روش ثبت نام و خرید از سایت ما چگونه است؟

وقتی در سایت وارد میشوید، گوشه سایت،  سمت راست (بالا)، میتوانید علامت آدمکی را مشاهده کنید، وقتی بر روی آن کلیک میکنید، وارد صفحه ای میشوید که دو گزینه ی ثبت نام و ورود در آنجا وجود دارد. با کلیک بر روی ثبت نام، میتوانید عملیات ثبت نام خود در سایت را به راحتی انجام دهید.

راهنمای خرید از سایت:

زمانی که پکیج مورد نظر خود را انتخاب کردید و وارد صفحه ی توضیحات آن پکیج شدید، کادری آبی رنگ را مشاهده میکنید که بر روی آن گزینه ی پرداخت و مبلغ پکیج آورده شده است. با کلیک بر روی این گزینه، افزونه ای در بالا برای شما باز خواهد شد که در کادری آبی رنگ، گزینه ی مشاهده سبد خرید نوشته شده است که با کلیک بر روی آن وارد مرحله ی اقدام به پرداخت میشوید. ( اگر ثبت نام نکرده باشید، در همان مرحله ی پرداخت گزینه ی ثبت نام وجود دارد و ثبت نام صورت میگیرد.)

آیا پکیج ها برای ما پست میشود یا باید دانلود شود؟

شما میتوانید به دو روش، فیلمهای آموزشی را دریافت و استفاده نمایید.

روش اول: دانلود تمامی فیلمهای آموزشی که خریداری شده است،
روش دوم: پست یک عدد فلش ۳۲ گیگ یا ۶۴ گیگ  (بسته به حجم پکیج مورد نظر) که این گزینه ملزم به پرداخت قیمت فلش (علاوه بر قیمت پکیج) می باشد. در این صورت تمامی محتویات پکیج مورد نظر در درون فلش قرار داده شده و برای شما از طریق پست ارسال خواهد شد.
برای گزینه ی دوم، شما باید آدرس و کد پستی محل سکونت خود را به یکی از ادمین های موسسه ارسال کنید. بنابراین ثبت سفارش پستی فقط از طریق شماره های زیر انجام می شود:

09387455448 عارف نیا

09378957738 علیزاده

روش دانلود به چه صورت است؟

بعد از پرداخت آنلاین مبلغ پکیج از سوی شما، لینک تمام جلسات آموزشی  برای شما باز شده و با کلیک بر روی هر لینک میتوانید فیلمها را دانلود نمایید. بنابراین با خیال راحت میتوانید پکیج مورد نظر را خریداری کرده و بعد از  پرداخت مبلغ، به شکل کامل میتوانید فیلمهای آموزشی را دانلود و ذخیره نمایید.

هر بار که از سایت خارج شوید و قصد ادامه دانلود داشته باشید باید بالای سایت روی دکمه ای که به شکل آدمک می باشد کلیک کنید. آنجا پروفایل شماست که اطلاعات شما در آنجا قابل رویت است. اگر بخش فایل ها را چک کنید تا ۱۰ یا ۱۲ روز لینک جلسات در  آنجا ذخیره می شود تا بتوانید دانلود نمایید. بعد از مهلت مقرر، لینکها از پروفایل شما حذف خواهد شد.

 

مصرف اینترنت برای دانلود پکیجها به چه صورت است؟

باید توجه کنید که مصرف اینترنت برای شما، به شکل نیم بها محاسبه میگردد یعنی اگر پکیجی ۵ گیگابایت باشد، برای شما ۲.۵ گیگابایت محاسبه میگردد.

 

برای دانلود، اینترنت سیم کارت بهتر است یا اینترنت ADSL؟

باید توجه داشته باشید که سرعت اینترنت 4g برای دانلود، بسیار بیشتر از ADSL بوده و با خرید یک بسته ی اینترنت ساعتی یا شبانه (بسته به حجم پکیج آموزشی) از هر اپراتوری به راحتی اقدام به دانلود پکیج نمایید.

 

آیا فلش های ارسال شده در دستگاه های مختلف اجرا میشود؟

لازم به ذکر است تمامی فلش هایی که ما ارسال میکنیم شما میتوانید در دستگاه خود به راحتی استفاده کنید. روی گوشی موبایل که لازم است یک رابط otg خریداری نمایید (بسته به مدل سوکت گوشی) که بتوانید فلش را به گوشی موبایل متصل کنید و یا در لپ تاپ، کامپیوتر، تلویزیون و سایر دستگاه هایی که قابلیت اتصال فلش دارند.

 

شیوه ی تدریس پکیج های آموزشی موسسه چگونه است؟

‌هر پکیج آموزشی، شامل تعدادی فیلم آموزشی می باشد که طبق اصول و قوانینی طبقه بندی شده آماده شده اند، که این فیلم های آموزشی این امکان را برای شما فراهم می سازد که به راحتی در منزل، محل کار، اوقات فراغت و… اقدام به یادگیری و تمرین نمایید و چون تمام برنامه ی یادگیری شما در دستان خودتان است، می توانید هر زمان که می خواهید، اقدام به یادگیری کنید.

‌هزینه ی پرداختی شامل چه مواردی میباشد؟

‌شما با یکبار پرداخت میتوانید به صورت مادام العمر پکیج آموزشی خود را  مشاهده و در صورت دانلود یا پست فلش مموری در سیستم خود داشته باشید.


‌آیا موسسه Dordo آموزش حضوری نیز دارد؟

‌در پاسخ به این سوال باید بدانید که تمامی دوره های آموزشی در این سایت، مجازی بوده و هیچ گونه کلاسی در هیچ جای کشور برگزار نخواهد شد.


‌آیا بعد از خرید پکیج، امکان ارتباط با استاد مربوطه وجود دارد؟

‌ارتباط با اساتید، در حد سوالات ابتدایی بلامنازع است و شما میتوانید از ادمین های موسسه، آدرس شبکه های اجتمائی اساتید را در اختیار داشته باشید. بنابراین نگران نباشید، آموزش ها آنقدر کامل هستند که نیاز به پرسش های مکرر نخواهد بود، اگر سوالی نیز باشد حتما پاسخگوی شما هستیم و پشتیبانی خواهیم کرد:

09387455448

09378957738


‌پکیج طلایی چیست؟

‌برای راحتی و سود بیشتر شما همراهان گرامی، مجموعه ی dordo پکیج های طلایی را آماده کرده است تا دوره ها و فیلمهای آموزشی 《مرتبط》 را به شکل یکجا، با هزینه ای کمتر خریداری نمایند. برای مثال:
اگر پکیج های آموزشی زبان را به صورت ترم به ترم خریداری نمایید باید مبلغ بیشتری بپردازید ولی اگر پکیج طلایی زبان را که شامل هر سه ترم میباشد، خریداری کنید ، یک تخفیف بسیار ویژه به شما داده خواهد شد.  پکیج های مشابه دیگری نظیر پکیج طلایی تنبک و دف، پکیج طلایی گیتار پاپ و خوانندگی و پکیج طلایی گیتار پاپ و گیتار کلاسیک از این دسته هستند. با خرید این پکیج ها، تخفیف ویژه ای دریافت میکنید.در غیر این صورت، خرید جداگانه ی هر بخش نیز امکان پذیر است.

مثلا میتوانید پکیج گیتار کلاسیک یا گیتار پاپ را هر کدام جدا جدا خریداری کنید اما دیگر شامل تخفیف طلایی نخواهید شد و مبلغ بیشتری برای هر بخش باید بپردازید.
بازگشت
تماس 1
تماس 2
واتساپ 1
واتساپ 2
تلگرام 1
تلگرام 2