سوالات متداول

سوالات متداول:

روش ثبت نام و خرید از سایت ما چگونه است؟

وقتی در سایت وارد میشوید، گوشه سایت،سمت راست (بالا)، میتوانید علامت آدمکی را مشاهده کنید، وقتی بر روی آن کلیک میکنید،وارد صفحه ای میشوید که دو گزینه ی ثبت نام و ورود در آنجا وجود دارد. با کلیک بر روی ثبت نام، میتوانید عملیات ثبت نام خود در سایت را به راحتی انجام دهید.

راهنمای خرید از سایت:

زمانی که پکیج مورد نظر خود را انتخاب کردید و وارد صفحه ی توضیحات آن پکیج شدید، کادری آبی رنگ را م مشاهده میکنید که بر روی آن گزینه ی پرداخت و مبلغ پکیج آورده شده است. با کلیک بر روی این گزینه، افزونه ای در بالا برای شما باز خواهد شد که در کادری آبی رنگ، گزینه ی مشاهده سبد خرید نوشته شده است که با کلیک بر روی آن وارد مرحله ی اقدام به پرداخت میشوید.(البته، قبل از خرید، حتما باید ثبت نام صورت گیرد که اگر ثبت نام نکرده باشید، در همان مرحله ی پرداخت گزینه ی ثبت نام وجود دارد و ثبت نام صورت میگیرد.)

آیا پکیج ها برای ما پست میشود یا باید دانلود شود؟

شما میتوانید به سه روش، فیلمهای آموزشی را دریافت و استفاده نمایید.
روش اول مشاهده ی تمامی قسمت ها به صورت آنلاین در سایت،
روش دوم دانلود تمامی فیلمهای آموزشی که خریداری شده است،
روش سوم پست یک یا دو حلقه dvd (بسته به حجم پکیج مورد نظر) که این گزینه ملزم به پرداخت مبلغ بیست هزار تومان برای پست و هزینه های جانبی میباشد.
برای گزینه ی سوم، شما باید آدرس و کد پستی محل سکونت خود را به یکی از ادمین های موسسه ارسال کنید.

روش دانلود به چه صورت است؟

در ابتدای کار، نیاز است که شما برنامه ی (اینترنت دانلود منیجر) را نصب کنید که ما لینک دانلود این برنامه را در خود پکیج قرار دادیم( بعد از پرداخت مبلغ پکیج از سوی شما، ما لینک تمام جلسات را در دسترس شما قرار میدهیم و همچنین نحوه ی دانلود را به صورت تصویری به شکل کامل در پکیج مشاهده خواهید کرد. بنابراین با خیال راحت میتوانید پکیج مورد نظر را خریداری کرده و بعد از  پرداخت مبلغ، به شکل کامل به شما آموزش داده ایم که چگونه بتوانید  فیلمهای آموزشی را دانلود و ذخیره نمایید.

 

مصرف اینترنت برای دانلود پکیجها به چه صورت است؟

باید توجه کنید که مصرف اینترنت برای شما، به شکل نیم بها محاسبه میگردد یعنی اگر پکیجی ۵ گیگابایت باشد، برای شما ۲.۵ گیگابایت محاسبه میگردد.

 

برای دانلود، اینترنت سیم کارت بهتر است یا اینترنت ADSL؟

باید توجه داشته باشید که سرعت اینترنت ۴g برای دانلود، بسیار بیشتر از ADSL بوده و با خرید یک بسته ی اینترنت ساعتی یا شبانه (بسته به حجم پکیج آموزشی) از هر اپراتوری به راحتی اقدام به دانلود پکیج نمایید.

 

آیا dvd های ارسال شده در دستگاه dvd player اجرا میشود؟

لازم به ذکر است که رایت dvd ها به گونه ای میباشد که شما میتوانید در دستگاه خود به راحتی مشاهده نمایید.

 

شیوه ی تدریس پکیج های آموزشی موسسه چگونه است؟

‌هر پکیج آموزشی، شامل تعدادی فیلم آموزشی می باشد که طبق اصول و قوانینی طبقه بندی شده آماده شده اند، که این فیلم های آموزشی این امکان را برای شما فراهم می سازد که به راحتی در منزل، محل کار، اوقات فراغت و… اقدام به یادگیری و تمرین نمایید و چون تمام برنامه ی یادگیری شما در دستان خودتان است، می توانید هر زمان که می خواهید، اقدام به یادگیری کنید.

‌هزینه ی پرداختی شامل چه مواردی میباشد؟

‌شما با یکبار پرداخت میتوانید به صورت مادام العمر پکیج آموزشی خود را به صورت آنلاین و به شکل نامحدود مشاهده و در صورت دانلود یا پست dvd در سیستم خود داشته باشید.


‌آیا موسسه dordo آموزش حضوری نیز دارد؟

‌در پاسخ به این سوال باید بدانید که تمامی دوره های آموزشی در این سایت، مجازی بوده و هیچ گونه کلاسی در هیچ جای کشور برگزار نخواهد شد.


‌آیا بعد از خرید پکیج، امکان ارتباط با استاد مربوطه وجود دارد؟

‌در صورت وجود پکیج های رفع اشکال، شما میتوانید با مبلغی بسیار ناچیز، رفع اشکال دوره ی مورد نظر خود را داشته باشید در غیر اینصورت، ارتباط با اساتید، در حد سوالات ابتدایی بلامنازع است و شما میتوانید از ادمین های موسسه، آدرس شبکه های اجتمائی اساتید را در اختیار داشته باشید.

‌منظور از پکیج رفع اشکال چیست؟

‌این پکیج برای افرادی تهیه شده است که نیاز به تمرین بیشتر برای یادگیری مباحث مورد نظر دارند و در این نوع پکیجها، اشتباهات رایج هنرجویان به آن ها گوشزد خواهد شد.
‌ذکر این نکته ضروری است که تمام پکیج های اصلی کامل بوده و تمامی نکات را پوشش میدهند و پکیج رفع اشکال در صورت نیاز خود هنرجو به شکل اختیاری از سایت خریداری میشود.


‌پکیج طلایی چیست؟

‌برای راحتی و سود بیشتر شما همراهان گرامی، مجموعه ی dordo پکیج های طلایی را آماده کرده است تا دوره ها و فیلمهای آموزشی مرتبط را به شکل یکجا، با هزینه ای کمتر خریداری نمایند. برای مثال:
اگر پکیج های آموزشی زبان را به صورت ترم به ترم خریداری نمایید باید مبلغ بیشتری بپردازید ولی اگر پکیج طلایی زبان را که شامل هر سه ترم میباشد، خریداری کنید ، یک تخفیف بسیار ویژه به شما داده خواهد شد.